Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

W jaki sposób ekspresowo oraz sprawnie zdobyć kredyt hipoteczny na remont mieszkania?

W stosunku do panującej obecnie w naszym kraju relacji między cenami mieszkań a średnimi płacami naszych polaków mało możliwe jest kupno mieszkania lub także domu bez wsparcia kredytowego, w postaci kredytu hipotecznego. Instytucje finansowe badają zdolność kredytową osób składających wnioski o kredyt, kierując się wysokością zarobków oraz wiekiem wnioskodawców.

Niemniej istotnym aspektem, jaki ma okazję posiadać ważki wpływ na przyznanie kredytu hipotecznego jest forma zatrudnienia, jaka dane osoby posiadają – Kredyt dla firm. Instytucje finansowe najchętniej udostępniają kredytów grupie osób, jakie zatrudnione są na umowę o prace na czas ogólnikowy. Niezwykle dobrą pozycję startowa mają zwłaszcza osoby zaangażowane w tak nazywanym sektorze publicznym, a w następstwie tego urzędnicy państwowi, pracownicy administracji lub służby mundurowe. Jeżeli okaże się, że dana postać jest zatrudniona na czas określony, banki sprawdzają długość danej umowy i staż pracy danej osoby ubiegającej się o kredyt w danej firmie.

W pewnych momentach banki żądają również od obecnego pracodawcy, żeby dostarczył list intencyjnym, w którym zobowiąże się do przedłużenia umowy z danym pracownikiem na kolejny okres czasu. Najgorzej oceniani są, jako potencjalni kredytobiorcy w segmencie kredytów hipotecznych drobni przedsiębiorcy, inaczej tacy, jacy nie zatrudniają jakichkolwiek pracobiorców – tym figurom najtrudniej jest uzyskać kredyt hipoteczny, nawet trudniej aniżeli tym, jacy zaangażowani są na umowy-zlecenia lub też na umowy o dzieło.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz