Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Przyczepa kempingowa – czy to należyty sposób na wczasy?

Trudno przedstawić sobie inne miejsce na spędzenie wolnego czasu, przede wszystkim letniego urlopu aniżeli Chorwacja. Jak Istria, to oczywiście Kemping Vestar. Położony jest on w pobliżu Rovinj, miasta obronnego. Otoczenie wyróżnia się nadzwyczajną lesistością oraz ładną zatoką. W tym miejscu natura jest nieomalże nietknięta przez człowieka. Woda jest bardzo czysta, a to właśnie dzięki temu to miejsce jest tak lubiane przez dosłownie wszystkich.

Zwiedzają je pełne rodziny, z dziećmi; grupy kolegów, ludzie starsi. Średnia temperatura w porze letniej osiąga dwadzieścia stopni Celsjusza. Kemping Vestar powstał względnie niedawno. Pozostały oddane do użytku baseny, także te z brodzikami, które przeznaczone są dla dzieci. Nieco starsze osoby są w stanie wypożyczyć łódkę lub też rower wodny, dzięki jakim mogą dotrzeć ja wysepki, które otaczają zatokę. A jest ich właściwie dużo. Jeśli chcemy stosunkowo prędko dostać się do tych miejsc, mamy też szansę wypożyczenia motorówki, a nawet skutera.

Zwłaszcza dużą szczególną uwagę zwraca się na obecność dzieci, dla jakich organizuje się specjalny program animacyjny, jaki jest niezwykle bogaty i posiada dwa warianty: dzienny oraz wieczorowy. Oszałamiającym miejscem na spędzenie letnich wakacji, są obszary położone nad Morzem Adriatyckim – jeżeli ma to być kemping, przekonaj się przyczepy kempingowe pomorskie. Przykładem takiego miejsca może być kemping Porto Sole. Jest on oddalony od centrum miasta Vrsar o taki dystans, jaki można przemierzyć spacerując.

Spacer ten przebiega wzdłuż plaży oraz absorbuje około pięciu minut. Miasto Vrsar raduje się niezwykłą renomą przede wszystkim z tego względu, iż znajdują się w nim malownicze uliczki, jakie są bogate w sklepiki oraz knajpki. To właśnie w tych miejscach można rozsmakować się w chorwackiej kuchni, a też przyjemnie spędzić czas. Podobno oczywiście z tym miastem związana była obszerna miłość Casanovy. Kemping Porto Sole jest miejscem uniwersalnym. Wynika to z tego względu, że jest przeznaczony dla podróżników w rozmaitym wieku. Małe dzieci mogą korzystać z basenu z brodzikiem. Z kolei z myślą o trochę starszych osobach wybudowano w pobliżu basenu Irish Pub. Plaża wzdłuż kempingu ma długość mniej więcej półtora kilometra.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz