Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Kompleksowa obsługa klimatyzacji dla domów oraz firm proponowana przez markę AKLIM

Typy klimatyzatorów zakładanych przez monterów z przedsiębiorstwa AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki typ zdecydują się kupujący, mają gwarancję, że montaż klimatyzacji do domu Lublin będzie zrobiony przez monterów, którzy będą znać się na tym doskonale. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT składają się z dwóch oddzielnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna zamontowana jest w klimatyzowanych pokojach. Takie urządzenie doskonale sprawdzi się w niedużych pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach oraz w niedużych biurach. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji chłodząco/grzewczej. Klimatyzatory podsufitowe mają zbliżony sposób montażu, lecz mogą być zlokalizowane poziomo pod sufitem.

Ten typ wprowadzi do pomieszczenia świeższe powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin wliczany jest także do w mniejszym stopniu inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Dlatego wymagają przestrzeni pomiędzy sufitem a stropem. Często wynosi ona od 40 do pięćdziesięciu cm. Taki rodzaj sprawdzi się w dużych punktach sprzedaży, lokalach gastronomicznych albo salach konferencyjnych. Czterokierunkowy nawiew powietrza sprawia, że jego dystrybucja jest równomierna, a nawiew wywołuje poczucie komfortu oraz sprawia przyjemność osobom które znajdują się w określonych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w budynkach, w jakich znajduje się dużo pokoi. Będą to: biura, restauracje bądź obiekty hotelowe. Jest to rodzaj urządzeń produktywnych, rozprowadzających powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pokoi. Jednostka centralna montowana jest poza pomieszczeniami schłodzonymi, a ochładzane powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy wynoszącej około sto pięćdziesiąt milimetrów. Walorem tych klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niewidocznym miejscu.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz